czwartek, 6 września 2012

Promocyjnie.

Z okazji przekroczenie stówki na Facebooku :)
Z okazji ponad 400 wyświetleń na blogu.
Mamy dla Was promocję.


Kupując jedną parę kolczyków za 12 złotych.
Drugą wybraną przez siebie otrzymasz gratis. 
Możliwość złożenia zamówienia:
araika.art@gmail.com, 
wystarczy podać numer wybranych kolczyków i numer gratisu.


1. Naturalne zielone kamienie howlit, przełożone ozdobnymi kuleczkami, długość wraz z biglem 6 centymetrów.2. Naturalne kamienie howlit w czterech kolorach, przełożone ozdobnymi kulkami, długość wraz z biglem 6 centymetrów.3. Naturalne różowe kamienie howlit, długość kolczyków 5 centymetrów wraz z biglem.4. Naturalne kamienie howlit, przełożone brokatową kuleczką. Długość kolczyków 6 centymetrów wraz z biglem.5. Kolczyki multikolor wykonane z masy perłowej długość 7 centymetrów wraz z biglem.
6. Kolczyki multikolor wykonane z masy perłowej długość 7 centymetrów wraz z biglem.7. Niebieskie szklane łezki z dodatkiem kamieni przezroczystych i białych. Długość 6 centymetrów wraz z biglem (możliwość skrócenia).8. Szklane łezki w kolorze pudrowego różu z dodatkiem kamieni w odcieniach jasnego fioletu i różu. Długość 5 centymetrów wraz z biglem.


9. Niebieskie szklane łezki z dodatkiem kamieni przezroczystych i czarnych. Długość wraz z biglem 8 centymetrów (możliwość skrócenia).10. Jasnofioletowe szklane łezki (matowe) z dodatkiem kamieni w odcieniach fioletu. Długość 7 centymetrów (możliwość skrócenia).11. Ciemnofioletowe łezki (matowe) z dodatkiem perły i kamieni w odcieniach fioletu. Długość całkowita 6 centymetrów (możliwość skrócenia)12. Czerwono-czarne szklane łezki. Długość całkowita 6 centymetrów (możliwość skrócenia).Szczęście uśmiechnie się dla 6 osób, 
więc kto pierwszy ten lepszy :)