sobota, 21 listopada 2015

Świąteczne bransoletki

Bransoletka utrzymana w tonacji beżowo-złoto-czerwonej. Wykonana z rzemienia grubego szytego, rzemieni ekologicznych oraz rzemieni plecionych okrągłych. Całość wzbogacona zawieszką w kształcie renifera.

Bransoletka wykonana z koralików mrożonych (10 mm), koralików ceramicznych i ozdobnych przekładek. Całość wzbogacona zawieszką w kształcie głowy Mikołaja.

Bransoletka wykonana z koralików (10 mm) w kolorze białym, które pokryte są tzw. srebrnym pyłem. Całość wzbogacona koralikami fasetowanymi w kolorze czerwonym i zielonym, przekładkami oraz zawieszką w kształcie choinki.Bransoletka wykonana z koralików (10 mm) z ozdobną zawieszką w kształcie śnieżynki oraz przekładką z cyrkonami i przekładką w kształcie gwiazdki.

Bransoletka utrzymana w kolorystyce złoto-czerwono-białej. Całość wykonana z rzemieni szytych, rzemieni ekologicznych oraz rzemienia plecionego okrągłego. Dodatek stanowi zawieszka w kształcie głowy renifera.Bransoletka wykonana z pereł (10 mm) z dodatkiem koralików fasetowanych w kolorze czerwonym. Całość wzbogacona przekładkami z cyrkoniami oraz zawieszką w kształcie głowy Mikołaja.


Bransoletka wykonana z pereł (10 mm) z dodatkiem koralików fasetowanych w kolorze czerwonym i przekładkami z cyrkoniami. Całość wzbogacona zawieszką w kształcie głowy renifera.

PhotobucketPhotobucketPhotobucket Photobucket