piątek, 21 listopada 2014

Czy opakowanie ma znaczenie?

Wiele osób traktuje opakowania instrumentalnie. Można powiedzieć, że to tylko tymczasowa powłoka, której głównym zadaniem jest ochrona. Walory opakowania, to obok informacji o cenie oraz marce jedne z kluczowych czynników decydujących o zainteresowaniu produktem.

Szereg osób zajmujących się biżuterią stawia na zwykłe woreczki strunowe, w końcu to zawartość jest najważniejsza. Jednak czy nie warto dodatkowo sprawić, aby opakowanie wzbudzało pozytywne emocje? Dbałość o szczegóły świadczy o zaangażowaniu i indywidualnym podejściu do osób zainteresowanych pracami rękodzielników. 

Do stworzenia wyjątkowego opakowania wystarczy użyć papierowej torebki i wyobraźni. Zwykła papierowa torebka uzupełniona delikatnymi dodatkami stanie się pięknym, przyciągającym opakowaniem. Poniżej możecie zobaczyć nasz spob na zapakowanie bransoletek.Do stworzenia tego typu opakowań potrzeba:
 • papierowej torebki
 • ozdobną serwetkę papierową
 • kokardkę/ozdobne tasiemki 
 • klej    
 Czy waszym zdaniem opakowanie ma znaczenie?

PhotobucketPhotobucketPhotobucket Photobucket

8 komentarzy:

 1. Moim zdaniem to rewelacyjny dodatek, który cieszy oko.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja akurat zwracam uwagę na opakowanie, niektóre to aż cieszą oko :)
  Pozdrawiam !

  OdpowiedzUsuń
 3. Jasne, że opakowanie ma znaczenie :) Bardzo ładna propozycja, akurat na biżuterię, którą kupiłam Teściowej w prezencie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Opakowanie ma nieprzeciętne znaczenie, mój konik to produkcja opakowań, odpowiednio dobrane pudełko, przyozdobione w pomysłowy sposób wpływa na efekt końcowy i estetykę wręczanego podarunku.

  OdpowiedzUsuń