środa, 19 listopada 2014

Kierunek blog

Blog powstał ponad dwa lata temu i w ciągu tych wszystkich dni powstało aż albo tylko 218 postów prezentujących przede wszystkim nasze prace. Posty pojawiały się z różną częstotliwością, co zresztą widać po archiwum. Blog został nieco opuszczony i zaniedbany na rzecz Facebook'a, ale przyszła pora na zmiany.

Fanpage, to świetne rozwiązanie, ale niestety ma jedną wielką wadę. Portal społecznościowy z biegiem czasu wprowadza ciągłe ograniczenia. Regularnie rośnie liczba naszych fanów, ale niestety nie przekłada się to na ilość wyświetleń i dotarcia do osób nas lajkujących. Pewnie ktoś zapyta jakim cudem? Niestety, jeśli chcesz docierać do swoich fanów musisz płacić. Pewnie sami nieraz byliście w sytuacji, kiedy nie wyświetliły się wam posty stron, które śledzicie.

Wciąż będziemy rozwijać fanpage, ale przyszła pora by przywrócić do życia blog, który pozwoli nam dotrzeć do jeszcze większej grupy osób. 

Został ulepszony szablon, co prawda niektóre zmiany nie są jeszcze ukończone w 100%, ale to tylko kwestia czasu i najbliższych dni. Jednak największe zmiany dotyczącą treści.

        araika.art, Nikiszowiec 2014

Do tej pory na blogu pojawiały się tylko zdjęcia prac i ich opis, ale i to się zmieni. Obserwując różne blogi o podobnej tematyce można spotkać podobny schemat, czyli zdjęcia prac, opis, ewentualnie jakieś DIY i nic więcej. Monotonia, która nudzi czytelników, ale i osoby prowadzące bloga. Jesteście, więc ciekawi co innego może pojawić się na blogu związanym z rękodziełem artystycznym? Przekonacie się o tym w najbliższych postach. 

5 komentarzy:

 1. Jestem bardzo ciekawa i cieszę się, że blog powróci do żywych :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszymy się :) w taki razie motywacja do klikania jest jeszcze większa.

   Usuń
 2. Nie mogę się doczekać nowych postów!
  Pozdrawiam ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. trzymam kciuki za wytrwalosc:)

  OdpowiedzUsuń